pse na zgjodhet ne

Specializuar në Ozonit Generator
  • Fabrika jonë

    12 Years Professional gjenerator të prodhimit ozonit. 66 vende të eksportuara. Mbi 1,000 metra katrorë ndërtimin e fabrikës. Mbi 6,000 makina ozonit shitur çdo vit.
  • Misioni yne

    Objektivi ynë është që të sigurojë gjendjen e makinave artit ozonit me nivelin më të lartë të cilësisë për klientët tanë me nivelin e garantuar të performancës.
  • Our Vision

    Të jetë i preferuar 1-500G / Hr provider gjenerator ozonit.

Rreth kompanisë

Ne Rritet me ty!

E themeluar në vitin 2007, Dino pastrimit është një pajisje ozoni dhe zgjidhjet e aplikimit provider dhe të përkushtuar për të ofruar zgjidhje të ozonit për përdoruesit globale.

Pas më shumë se dhjetë vjet të zhvillimit të vazhdueshëm dhe inovacionit, Dino pastrimit është bërë i famshëm prodhuesi Kinës gjenerator ozonit dhe krijuar teknologji dhe markë kryesor avantazhet e tij. Sidomos në fushën e zgjidhjes komerciale vaj kuzhine dhe heqjen erë ozonit, Dino pastrimit është bërë markë kryesor i Kinës.

Lexo më shumë